Kurs prawa jazdy na automat

Kurs prawa jazdy na automat to najlepszy wybór dla osób, które chcą łatwiej uzyskać prawo jazdy kategorii B. Ta opcja to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują w przyszłości jeździć autami z automatyczną skrzynią biegów. 

Popularność nauki jazdy na automacie wzrasta coraz bardziej. Dawniej, samochody z automatyczną skrzynią biegów były w Polsce rzadkością. Obecnie jest ich coraz więcej, a ich ceny maleją, dlatego właśnie wielu kursantów wybiera naukę jazdy na automacie.  Statystyki zdawalności egzaminów bezsprzecznie wskazują, że kursantom łatwiej jest zdać prawo jazdy na automacie. Podczas egzaminu wyeliminowany zostaje stres związany chociażby z nieoczekiwanym gaśnięciem samochodu, czyli najczęstszą “zmorą” kursantów. 

Lekcje jazdy na automacie w naszej szkole to gwarancja nauki od najlepszych specjalistów. Instruktorzy Motokurs podczas lekcji minimalizują Twój stres, maksymalizując komfort nauki.

Poznaj możliwości naszego kursu prawa jazdy kategorii B na manualniej skrzynie jazda po Mokotowie i nie tylko

Kurs prawa jazdy na automat, a klasyczne prawo jazdy

Zanim wybierzesz kurs prawa jazdy na automat, warto byś poznał kilka ważnych informacji.

Zdobywając prawo jazdy na automat będziesz mógł jeździć wyłącznie pojazdami z automatyczną skrzynią biegów. Jest to dość istotne, jeśli w przyszłości  będziesz ubiegać się o pracę kierowcy lub posadę, w której posiadanie prawa jazdy jest wymagane. Być może, nie zawsze będziesz mieć możliwość jazdy wyłącznie samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Głównie z tego powodu posiadanie klasycznego prawa jazdy uznaje się na ogół za bardziej praktyczne.

Prawdopodobnie łatwiej zdasz egzamin po kursie prawa jazdy na automat. Stres podczas jazdy egzaminacyjnej jest dużo mniejszy.
W przypadku tego rodzaju kursu, jazdy najczęściej rozpoczynają się od razu wyjazdem na miasto. Odpada początkowa nauka odpalania samochodu i ruszania. Stąd, więcej czasu jest na opanowanie w praktyce zasad ruchu drogowego.

Prawo jazdy na automat w Warszawie bywa czasem polecane kursantom, którzy mają duże trudności z nauką jazdy. Stolica rządzi się tu nieco innymi prawami – ruch jest spory, co może stresować początkujących kierowców.
W takim przypadku możemy jednak polecić także kurs rozszerzony lub jazdy doszkalające – sprawdź ceny Kurs na automat wybierają też często osoby z niepełnosprawnościami czy problemami ze zdrowiem, utrudniającymi obsługę manualnej przekładni biegów. Wiele kursantek korzysta z opcji nauki jazdy na automacie z kobietą instruktorem. Nasza babska szkoła jazdy na Mokotowie coraz bardziej zyskuje ostatnio na popularności.

Jak wygląda prawo jazdy na automat ?

Ilość godzin, zarówno nauki teorii jak i jazd samochodem, jest taka sama, jak w przypadku standardowego kursu kategorii B. Cykl w obu przypadkach zbudowany jest na podobnych zasadach – lekcje teoretyczne, praktyka na placu manewrowym, jazda po Warszawie, ćwiczenie tras egzaminacyjnych.

Częstym pytaniem zainteresowanych jest:  “ile kosztuje prawo jazdy na automat?”

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

Kurs Regularny Praktyka 30h/Cena 3290zł Automat

Kurs podstawowy Toyota Yaris KURS stacjonarny, on -line bądź e-learning (skrzynia automatyczna)

Koszt takiego kursu z reguły jest nieco wyższy od kwoty, którą kursant płaci za kurs standardowy. Różnice w cenach nie są jednak na ogół bardzo duże. 

Kobiety najczęściej wybierają ten typ kursu. dołącz do babskiej szkoły jazdy i wybierz kobietę instruktor.

Szybka informacja ile kosztują jazdy doszkalające w szkole jazdy Motokurs

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

120 zł/1h automat

Jazdy doszkalające podstawowe dni tygodnia

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

pakiet 1150zł/10h automat

Jazdy doszkalające Warszawa kategoria B

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

130 zł/1h automat Weekend

Jazdy doszkalające w Weekend

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

250zł wynajem samochodu na egzamin

Zdaj egzamin na samochodzie który znasz

Sprawdź szczegóły jazdy doszkalające

Oferujemy wynajem samochodu na egzamin państwowy za jedyne 250 zł. Nasza szkoła jazdy to idealne miejsce dla osób, które przygotowują się do zdobycia prawa jazdy i chcą mieć pewność, że będą mieli dostęp do odpowiedniego pojazdu na swoje egzaminy.

Nasze usługi wynajmu samochodu na egzamin państwowy mają wiele plusów, które przekonają Cię do skorzystania z naszej oferty:

  1. Wygoda: Oferujemy Ci komfort i wygodę wynajmu samochodu bez konieczności posiadania własnego pojazdu. Możesz skoncentrować się na przygotowaniach do egzaminu, a my dostarczymy Ci pojazd, który spełni wszystkie wymogi egzaminacyjne.
  2. Szeroki wybór terminów: Dbamy o to, aby dostępność naszych samochodów była elastyczna i dostosowana do Twoich potrzeb. Możemy zaoferować Ci terminy zgodne z Twoim harmonogramem, dzięki czemu łatwo będzie Ci zdać egzamin
  3. Doświadczeni instruktorzy: Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w przygotowywaniu kursantów do egzaminu państwowego. W razie potrzeby mogą udzielić Ci dodatkowych wskazówek i porad, które pomogą Ci zyskać pewność siebie przed egzaminem.

Jak już wspominaliśmy, odbywając kurs prawa jazdy na automat, po zdaniu egzaminu praktycznego, posiadasz uprawnienia tylko do jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Skutkuje to wpisaniem do prawa jazdy adnotacji “78”

Jednak – nic straconego! Jeśli w przyszłości będziesz chciał zdobyć również prawo jazdy na “zwykły” samochód, łatwiej będzie Ci to zrobić. Dzięki doświadczeniu zdobytemu już na drodze, pozostanie Ci tylko opanowanie obsługi manualnej przekładni. 

Możesz od razu zapisać się na egzamin praktyczny w WORD-zie. Nie musisz zdawać ponownie egzaminu teoretycznego ani kolejny raz płacić za kurs. W celu nauki obsługi manualnej skrzyni biegów wystarczy, że weźmiesz jazdy doszkalające w Warszawie. 

Zapraszamy do najlepszej szkoły nauki jazdy w Warszawie

Chcesz zdać zarówno prawo jazdy kat. B, jak i kat. A? U nas otrzymasz korzystną zniżkę! Całą płatność możesz także rozłożyć na mniejsze raty.  Sprawdź naszą pełną ofertę, terminy kursów i cennik.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas na: Email: biuro@omotokurs.pl lub zadzwoń pod nr tel.: 223533366 lub 501 106 699 Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania także w naszym biurze, na Mokotowie. al. Niepodległości 90/2, 02-585 Warszawa Biuro czynne: Pon.-Pt. 14.00-18.00
Nie czekaj, przed Tobą wiele ciekawych podróży za kółkiem, a nasi instruktorzy sprawią, że pokochasz jazdę samochodem.

Nauka jazdy automat

Zapisz się