Jazdy doszkalające w Warszawie

Jazdy doszkalające w Warszawie to najlepszy sposób na poprawę praktycznych umiejętności prowadzenia pojazdów w stolicy i nie tylko. Dotyczą one wszystkich kategorii prawa jazdy, oferowanych w ośrodku szkoleniowym Motokurs.Z jazd doszkalających w Warszawie możesz skorzystać odbywając kurs prawa jazdy kategorii B, A, A1, A2, a także kurs kategorii B na automat.

Kurs prawa jazdy ma odgórne ograniczenia w postaci ilości godzin nauki teoretycznej jak i praktycznej. Wiemy jednak, że poszczególni kursanci miewają niekiedy różne możliwości, jeśli chodzi o szybkość nauki jazdy. Ma to związek z indywidualnymi predyspozycjami, które najczęściej są niezależne od nich. Te różnice to oczywista sprawa. Tak samo jak to, że jedni z nas są lepsi w matematyce, inni zaś w historii. Nasi instruktorzy przekazują największą dawkę wiedzy i umiejętności, jaka możliwa jest do realizacji w wyznaczonym czasie. Ćwiczą z kursantami każdy szczegół na placu manewrowym, na mieście, a także pokonując konkretne trasy egzaminacyjne. Niekiedy
jednak przydają się również dodatkowe jazdy doszkalające.

Ile kosztują jazdy doszkalające w Warszawie?

Poczucie pewności podczas prowadzenia pojazdów jest bardzo istotne, a zasadzie – bezcenne. Wszyscy wiemy, że na drodze przychodzi nam niekiedy mierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami. Praktyczne umiejętności, ale i szybkość oraz pewność reakcji, przesadzają wówczas o bezpieczeństwie naszym oraz innych uczestników ruchu. Najlepsza inwestycja to inwestycja w bezpieczeństwo. Na tym nigdy nie warto oszczędzać. 

Jeśli czujesz, że pomimo realizacji kursu potrzebujesz jeszcze trochę czasu na dopracowanie umiejętności – skorzystaj z jazdy doszkalającej w Warszawie. Podczas dodatkowej lekcji przedstaw instruktorowi absolutnie wszelkie wątpliwości i obawy. Nie wahaj się prosić o wyjaśnienie każdego, nawet z pozoru błahego szczegółu. Pytaj również o każdy przepis, dotyczący ruchu drogowego, który pozostaje dla Ciebie niejasny. 

Osobom, które zmieniają pojazd na samochód z automatyczną skrzynią biegów, polecamy prawo jazdy kat. B na automat. To dobra opcja także dla tych, którzy z różnych przyczyn mają problem ze zdaniem egzaminu.

Możliwość ta oczywiście dotyczy również kursantów, którzy zdają prawo jazdy na motocykl. Jazdy doszkalające kat. A Warszawa przyjdą z pomocą tym, którzy chcą podszkolić się właśnie w zakresie prowadzenia motocykla. 

Jazdy doszkalające motocykl 125 Warszawa są często wybierane w ramach przypomnienia jazdy, np. po okresie zimowym. Z lekcji tych korzystają również panie, które chcą lepiej radzić sobie z ciężarem motocykla. 

Jazdy doszkalające – ile godzin najlepiej wybrać – to często zadawane pytanie w wyszukiwarkach internetowych. Jednak nie ma na nie gotowej, jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jak wiele umiejętności kursant już posiadł, jaki efekt chce osiągnąć i jak dużo czasu będzie na to potrzebować. To indywidualne kwestie, które warto na bieżąco Jazdy doszkalające – ile godzin najlepiej wybrać – to często zadawane pytanie w wyszukiwarkach internetowych. Jednak nie ma na nie gotowej, jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jak wiele umiejętności kursant już posiadł, jaki efekt chce osiągnąć i jak dużo czasu będzie na to potrzebować. To indywidualne kwestie, które warto na bieżąco ustalać z instruktorem podczas jazd.

Nasi instruktorzy to kadra tylko najlepiej wykwalifikowanych osób. Podczas godzin doszkalających prawo jazdy uczą kursantów wielu dodatkowych umiejętności. Niestety, z przyczyn niezależnych od nas, najczęściej nie ma na to czasu podczas realizacji kursu w podstawowym zakresie godzin.

Kategoria B

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

110 zł/1h manual

Jazdy doszkalające w Warszawie kategoria B

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

pakiet 1050 zł/10h manual

Jazdy doszkalające w Warszawie kategoria B

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

120 zł/1h automat

Jazdy doszkalające w Warszawie kategoria B automat

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

pakiet 1150zł/10h automat

Jazdy doszkalające w Warszawie kategoria B

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

120 zł/1h manual w Weekend

Jazdy doszkalające w Warszawie kategoria B automat

ikona do kursy na prawo jazdy kategori B w szkole jazdy motokurs Warszawa Mokotów

130 zł/1h automat w Weekend

Jazdy doszkalające w Warszawie kategoria B

Kategoria A/A1/A2

Ikona kursu na prawo jazdy kategori A

Jazdy doszkalające (plac) 120zł/1h

Jazdy doszkalające w Warszawie kategoria A

Ikona kursu na prawo jazdy kategori A


Jazdy doszkalające (miasto) 150zł/1h

Jazdy doszkalające w Warszawie kategoria A

FAQ

Jazdy doszkalające dla osób z prawem jazdy

Motokurs oferuje jazdy doszkalające także dla osób posiadających już prawo jazdy. Planujesz powrót za kółko po dłuższym czasie? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z jazd doszkalających w Warszawie. Dzięki nim przećwiczysz wszystkie potrzebne manewry, zarówno podczas jazdy po Warszawie, jak i na placu manewrowym. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które pomimo posiadania prawa jazdy nie mają dużego doświadczenia za kółkiem. Każda dodatkowa godzina jazd doszkalających pozwoli im poczuć się pewnie prowadząc samochód czy motocykl. 

Lekcje doszkalające są dobrym rozwiązaniem dla osób, które ukończyły kurs, ale nie zdały egzaminu. Nie warto poddawać się w takiej sytuacji. W walce o zdanie prawa jazdy najlepiej wesprą Cię nasi instruktorzy. Z dodatkowych godzin nauki korzystają też często kobiety, które miały dłuższą przerwę w prowadzeniu auta, a chcą wrócić za kółko pewne swoich umiejętności.  Panie w podobnej sytuacji mogą wybrać również naszą babską szkołę jazdy.  Zapraszamy do kontaktu. Na pewno wspólnie znajdziemy najwygodniejszą opcję dla Ciebie!

Do skorzystania z tej możliwości zachęcamy szczególnie osoby, które stresuje jazda samochodem w stolicy. Ruch uliczny w Warszawie może stanowić duże wyzwanie, szczególnie dla mniej doświadczonych osób. Ważny jest także aspekt przepisów, dotyczących bezpośrednio ruchu drogowego, które ulegają zmianom. Stąd, w pełni rozumiemy, że osoby, które nie prowadziły pojazdów od dłuższego czasu początkowo mogą czuć się zagubione.

Naszym zadaniem jest, byś nie tylko poznał wszelkie praktyczne umiejętności, ale przede wszystkim polubił jazdę po Warszawie. To jest możliwe, nawet jeśli na ten moment paraliżuje Cię sama myśl o jeździe samochodem. Dzięki nam za kółko będziesz wsiadać z przyjemnością, ale i z pewnością, że poradzisz sobie w każdej sytuacji, niezależnie od okoliczności.

Jazdy doszkalające Warszawa Mokotów

W Motokurs jesteśmy przekonani o tym, że każdy może być dobrym kierowcą. Niektórzy z kursantów potrzebują po prostu odrobinę więcej czasu na doskonalenie umiejętności jazdy. Dodatkowego przećwiczenia wymagają często manewry, takie jak parkowanie. Bywa ono początkowo problematyczne dla wielu kursantów.

Dla naszych kursantów jazdy doszkalające na Mokotowie to najlepsza opcja, jeśli po ukończeniu kursu nadal nie czują się swobodnie za kółkiem. Warto wtedy pod okiem instruktora przećwiczyć dodatkowo wszystkie manewry. Daje to kursantowi pewność, że zrobił wszystko nie tylko, by zdać państwowy egzamin na prawo jazdy, ale także – by zadbać o własne bezpieczeństwo w przyszłości.  Najczęstszym problemem kursantów nie jest brak wiedzy i umiejętności, a stres paraliżujący ich podczas jazdy. Nie od dziś wiadomo, jak destrukcyjny wpływ ma on na podejmowane na drodze decyzje. Jazdy doszkalające na Mokotowie pomagają dodatkowo wzmocnić każdy element praktycznej wiedzy. Sprawiają, że otrzymując prawo jazdy możesz bez stresu kierować pojazdami odczuwając prawdziwą przyjemność z jazdy. 

Dodatkowe lekcje doszkalające to dobra inwestycja w Twoją przyszłość. Nie wahaj się zatem. Jeśli po zakończonym kursie czujesz, że powinieneś poćwiczyć więcej, zadzwoń i umów się na jazdy doszkalające w Warszawie. Jeśli potrzebujesz szybkiego odświeżenia wiedzy i sprawdzenia praktycznej umiejętności jazdy – lekcje doszkalające sprawdzą się doskonale.

Skontaktuj się z nami już dziś! 

 

Odpowiedź nie zawsze jest jednoznaczna, ponieważ każdy uczy się we własnym tempie. Od czego masz jednak jazdy doszkalające? Możesz z nich skorzystać zarówno przed egzaminem, jak i kiedy posiadasz już prawo jazdy. Dlaczego i kiedy warto zainteresować się taką ofertą ?

Właściwie kurs prawa jazdy jest tak przygotowany, by w pełni wyczerpał potrzeby każdego kursanta. Masz więc 30 godzin, by poćwiczyć na placu manewrowym, ale i jazdę na mieście. Wystarczy? Otóż nie zawsze. Możesz mieć gorszy dzień, albo problemy w pracy i już bezskutecznie kilkanaście razy ćwiczysz ten sam manewr albo nie koncentrujesz się na ulicy. Efekt? Kurs dobiegł końca, a Ty nadal popełniasz dużo błędów na drodze i nie masz pewności, że zdasz egzamin. Nie myśl wtedy: „a jakoś to będzie” i nie licz na łut szczęścia. Po to masz właśnie jazdy doszkalające w Warszawie, by móc wyeliminować swoje słabe strony czy niedociągnięcia i pod czujnym okiem instruktora osiągnąć perfekcję w prowadzeniu samochodu.

Doszkalanie jazdy w Warszawie, organizowane przez naszą szkołę, może obejmować zarówno ćwiczenia na placu manewrowym, jak i intensywny trening na mieście. Bez wątpienia już sam po 30 godzinach kursu wiesz, z czym masz problem. I tylko na tym się już skoncentruj podczas
dodatkowych ćwiczeń. Twoją bolączką jest parkowanie tyłem? Wykup jazdy doszkalające w Warszawie na naszym placu manewrowym. Chcesz sprawdzić się na drodze albo jeszcze raz przećwiczyć trasę egzaminacyjną? Umów się z instruktorem na mieście.

Tutaj wykorzystaj wszystkie
podpowiedzi, jakie uzyskasz od naszego instruktora, dzięki temu będziesz wiedzieć, gdzie napotkasz trudności i to nie tylko podczas egzaminu, ale również już po uzyskaniu prawa jazdy w przyszłości. Oceń swoje siły, zanim uiścisz opłatę za swój pierwszy egzamin i jeśli potrzebujesz jeszcze wsparcia, zainwestuj w dodatkowe jazdy doszkalające w Mokotowie.

Dla świeżo upieczonego kierowcy bardzo ważne jest dalsze trenowanie umiejętności w prowadzeniu
pojazdów i nabywanie doświadczenia w różnych, nawet bardzo ekstremalnych sytuacjach na drodze.
Podczas kursu bowiem opanujesz jedynie podstawy, które co prawda pozwolą Ci się w bezpieczny
sposób włączyć do ruchu drogowego, ale nie uczynią z Ciebie jeszcze perfekcyjnego kierowcy. Może
się więc zdarzyć, że nie będziesz wiedzieć, jak zachować się w zimowych warunkach, zwłaszcza jeśli
kurs prawa jazdy ukończyłeś latem albo kompletnie zaskoczy Cię sytuacja, w której inny kierowca
wymusił pierwszeństwo. Dlatego jazda doszkalająca jest popularna również wśród świeżo
upieczonych kierowców, którzy potrzebują sobie odświeżyć nabyte wcześniej umiejętności albo chcą
sprawdzić się w jeszcze nieznanych dotąd warunkach.
Na nasze jazdy doszkalające w Warszawie Mokotów zapraszamy więc osoby, które:

  • po uzyskaniu prawa jazdy przez dłuższy czas nie trenowały swoich umiejętności,
  • zdały egzamin, ale chcą dodatkowo przećwiczyć konkretne manewry,
  • po wypadku samochodowym czują się niepewnie, by ponownie prowadzić pojazd.

Zastanawiasz się, czy warto zapłacić za jady doszkalające w Mokotowie? Może przecież nie będzie aż tak źle i przy odrobinie szczęścia zdasz egzamin, a potem poćwiczysz z tatą, wujkiem, czy starszym bratem i też będziesz dobrym kierowcą? Co jednak, jeśli nie zdasz egzaminu, albo Twoja pierwsza jazdy zakończy się poważną stłuczką z Twojej winy? Czasem nie warto skazywać się na tak poważne koszty, by zaoszczędzić na kilku dodatkowych jazdach. Jeśli wiesz, że czeka Cię jeszcze sporo pracy, to jazdy doszkalające w naszym ośrodku są oferowane w 10 – godzinnych, korzystniejszych pakietach. Potrzebujesz zaledwie kilku godzin?

Też będziesz mieć i taką okazję. Pamiętaj, że za każdy kolejny egzamin musisz zapłacić, a przy trzecim razie obowiązkowe wręcz będzie zainwestowanie w 10 godzin jazd. Czasem warto więc zadziałać wcześniej i dodatkowe godziny wykupić jeszcze przed pierwszym egzaminem. Pamiętaj, im bardziej przekonany jesteś o swoich umiejętnościach, tym bardziej opanowany podejdziesz do egzaminu. Miej też pewność, że potrafisz dobrze i pewnie jeździć w każdych warunkach na drodze. Po to właśnie stworzyliśmy jazdy doszkalające. Możesz z nich skorzystać także jeśli podstawowy kurs na prawo jazdy odbyłeś w innym ośrodku.

Jazdy doszkalające Warszawa

Zapisz się