Babska szkoła jazdy

Babska szkoła jazdy to najlepszy wybór dla kobiet, które prócz profesjonalizmu i fachowej wiedzy cenią też prawdziwą girls power!

Jak wiadomo, mężczyźni i kobiety różnią się niekiedy sposobem, w jaki przekazują wiedzę kursantom. I nie ma w tym niczego złego ani dziwnego. Te odmienne sposoby zyskują stale swoich zwolenników. Zespół Motokurs to zarówno instruktorzy, jak i instruktorki, dlatego u nas każdy może zdecydować, z kim woli uczyć się jazdy.

Czy warto wybrać babską szkołę jazdy?

Mimo, że wzrasta świadomość społeczeństwa na temat niepowielania szkodliwych stereotypów, niektóre z nich wciąż mają się dobrze. “Baba za kółkiem” – takie stwierdzenie, wypowiedziane w pogardliwy sposób może naprawdę zranić lub zniechęcić do jazdy. To właśnie stres i negatywne emocje (nie zaś brak umiejętności) bywają głównym powodem niepowodzeń. W takiej sytuacji, kobiety mogą czuć się niejako “gorsze” i przez to poczucie już na starcie mają utrudnioną pozycję. Stąd, tak ważne jest odpowiednie podejście instruktora lub instruktorki do kursantek.

Określenie “kobieta za kółkiem” powinno wzbudzać tylko pozytywne skojarzenia. Statystyki jasno wskazują bowiem, że panie za kierownicą cechuje na ogół większe poszanowanie przepisów ruchu drogowego i bezpieczniejsza jazda. Znacznie rzadziej również są one sprawcami wypadków drogowych.

babska szkoła jazdy zadowlona kursantka za kierownicą

W naszej szkole jazdy żadna kobieta nigdy nie jest oceniania przez pryzmat płci. Bardzo dbamy o to, by zarówno dziewczęta, jak i chłopcy mieli pełen komfort nauki – bez niepotrzebnego stresu, za to w przyjaznej atmosferze. Rozumiemy jednak, że wiele dziewcząt woli mimo wszystko odbyć kurs prawa jazdy z kobietą i wychodzimy naprzeciw tym potrzebom.

Kobieta instruktor umie doskonale zrozumieć obawy, jakie mogą mieć dziewczęta i panie przed zapisaniem się na kurs. Potrafi również ułatwić kobietom nabywanie umiejętności podczas nauki. Oferujemy prawo jazdy dla kobiet, które nie tylko gwarantuje Ci fachowe umiejętności, ale też niweluje niepotrzebny stres i nerwy.

Dlaczego kobiety wolą babską szkołę jazdy?

Nikt nie zrozumie kobiety tak, jak druga kobieta. I choć absolutnie nie dyskryminujemy tym wpisem panów instruktorów, dziewczyny coraz częściej wolą uczyć się właśnie z kobietami. Powody nasuwają się same, kiedy czytamy opinie klientek.

  • profesjonalizm i najwyższy poziom umiejętności
  • przyjazną i bezstresową atmosferę
  • wyrozumiałość
  • fachowe wsparcie na każdym etapie kursu.

Babska szkoła jazdy zyskuje ostatnio na popularności. W sytuacji, gdy w grę wchodzi powrót za kółko po dłuższej przerwie, kobiety również coraz częściej wybierają instruktorki. Jazdy doszkalające, które oferujemy mogą być świetną okazją do porównania sposobu nauki panów i pań. Dotąd uczyłaś/uczyłeś się tylko z mężczyzną? Może teraz czas wsiąść za kółko z kobietą, by móc ocenić, który sposób nauczania wolisz.

Jak mówią nasze klientki, które do kursu prawa jazdy w Warszawie wybrały panią instruktor – podczas jazdy z kobietą po prostu czują się lepiej. To bardzo indywidualna sprawa, ale na szczęście każdy może wybrać instruktora według własnych odczuć i preferencji. Plac manewrowy w Warszawie do niedawna był miejscem, gdzie można było spotkać
głównie mężczyzn uczących swoich kursantów. Od kilku lat sytuacja ta ulega zmianie. Coraz częściej również mężczyźni do kursu prawa jazdy wybierają panie.

Jeśli zastanawiasz się, czy szkoła jazdy dla kobiet w Warszawie to dobry wybór – nie czekaj! Zadzwoń do nas już dziś i zapisz się na kurs w najlepszej babskiej szkole jazdy w stolicy! Razem udowodnijmy, że krzywdzące stereotypy nas nie dotyczą, a girls power zawsze wygrywa.

Zapisz się

to jest twoja szkoła jazdy