Szkoła nauki jazdy Warszawa Motokurs – Oferta

Szkoła jazdy nauki jazdy Warszawa – Motokurs od wielu lat pozwala realizować swoje marzenia o posiadaniu własnego prawa jazdy. U nas będziesz mieć możliwość odbyć kurs nie tylko na prawo jazdy kat. B, dzięki temu, że sukcesywnie rozszerzaliśmy swoją ofertę, na kursy zapraszamy też zapalonych fanów jednośladów.

Co możemy Ci zaoferować?

Szkoła nauki jazdy Warszawa KATEGORIA ” A „  –    Cennik

Uprawnia do kierowania: 

Kategoria „A“ uprawnia do kierowania motocyklem albo skuterem, którego pojemność nie przekracza 50 cm, albo tak zwanym wielośladem czyli motorem z bocznym wózkiem bądź
trójkołowcem czy motocyklem z przyczepą, pod warunkiem, że masa obydwóch pojazdów nie przekracza 100 kg, a sama przyczepa nie jest cięższa od motocykla. Takie prawo jazdy uprawnia również do prowadzenia pojazdów z kategorii AM, a więc oprócz jednośladów, można prowadzić też czterokołowce, których masa własna nie przekracza 350kg, a maksymalna prędkość, jaką pojazd osiąga, wynosi 45 km/h.


Szkoła nauki jazdy Warszawa – KATEGORIA „A1”

(można uzyskać od 16 lat )  –  Cennik

Uprawnia do kierowania:
Tę kategorię możesz uzyskać już w wieku 16 lat. Uprawnia ona do prowadzenia pojazdów o pojemności silnika do 125 cm3 i maksymalnej mocy 11kW oraz stosunku mocy do masy
własnej mniejszej niż 0,1 kW. Dozwolone jest również kierowanie pojazdem trójkołowym ale o maksymalnej mocy 15kW oraz pojazdami wymienionymi w kategorii „AM“. Z A1 można też prowadzić motocykl lekki z przyczepką, pod warunkiem że masa obydwóch nie przekracza 100 kg i podobnie jak w kat. A i tutaj przyczepka musi być lżejsza od głównego pojazdu. W naszej szkole jazdy Kategoria A1 może zostać rozszerzona na kategorię A2.

Szkoła nauki jazdy Warszawa KATEGORIA „A2”

( można uzyskać od 18 lat )  –  Cennik

Uprawnia do kierowania :

Posiadając tę kategorię, w wieku 18 lat możesz prowadzić motocykl o mocy poniżej 35 kW, przy zachowaniu stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,2 kW/kg albo motocykl trójkołowy o mocy mniejszej niż 15kW. Ponadto również w kategorii A2 istnieje opcja podpięcia przyczepy, pod warunkiem że masa zespołu pojazdów nie przekracza 100 kg jak i kierowania pojazdami określonymi w kategorii AM.

Szkoła nauki jazdy Warszawa Kategoria „B” –  Cennik

Uprawnia do kierowania:

Kategoria „B“ przypisana jest właściwie pojazdom osobowym, ale zapewnia Ci uprawnienia również na pojazdy półciężarowe i dostawcze, których masa nie przekracza 3,5 tony. Od 2021 roku uprawnienia te zostały rozszerzone na pojazdy o masie do 4250 kg, ale pod warunkiem, że pojazd zasilany jest paliwami alternatywnymi, a kierowca posiada prawo jazdy dłużej niż dwa lata. Kategoria „B” pozwala też kierować zespołem pojazdów wraz z przyczepką o łącznej masie 4250 kg. Ponadto prawo jazdy kat. „B” jest ważne do kierowania czterokołowcem lekkim, jak i motorowerem.

O tę kategorię możesz ubiegać się wraz z ukończeniem 18 roku życia. Wcześniej, bo w wieku 16 lat możesz jednak pozyskać kat. „B1”, ta jednak pozwala poruszać się pojazdami o masie nieprzekraczającej 400 kg albo 550 kg, jeśli auto służy do przewożenia towarów. Ponadto ograniczenie dotyczy też mocy silnika, która może wynieść maks. 15kW (20,4KM). Ponadto zapraszamy do skorzystania z innych ofert:

Ponadto w naszej ofercie Szkoły jazdy znajdują się :

Jazdy doszkalające –

To propozycja dla każdego, kto chce się lepiej przygotować do egzaminu z naszej szkołą jazdy i uważa, że ilość godzin, zawarta w kursie podstawowym jest dla niego niewystarczająca. Jazdy doszkalające oferujemy też osobom, którym nie udało się za pierwszym podejściem uzyskać prawa jazdy.

Takie dodatkowe godziny możesz wykorzystać zarówno na placu manewrowym, jak i na mieście. W naszym ośrodku szkoleniowym skorzystasz też z fantastycznych promocji. Koniecznie zerknij, co ciekawego przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Nasze biuro funkcjonuje w godzinach popołudniowych, ale telefonicznie możesz się z nami skontaktować także w godzinach wieczornych czy w dniach wolnych od pracy. Ponadto nasi instruktorzy prowadzą zajęcia siedem dni w tygodniu, wszystko po to, by idealnie dopasować kurs do Twoich potrzeb czy możliwości.

W naszej ofercie znajduje się także wiele innych ciekawych promocji  zapraszamy!    

Zamieniaj z nami marzenia o prawie jazdy na zrealizowane cele. Zaufaj nam i jeszcze dziś zgłoś się do nas!

Nasz facebook