Badania lekarskie na prawo jazdy

Jeżeli chcesz uczestniczyć w kursie na prawo jazdy, to zobowiązany jesteś również do wykonania odpowiednich badań lekarskich. Warto tutaj pamiętać, że bez zaświadczenia od lekarza, kursant nie uzyska numeru PKK, a bez niego z kolei nie może rozpocząć kursu.

abstrakcja która jest elementem graficznym dla szkoły jazdy motokurs

Gdzie można wykonać Badania lekarskie na prawo jazdy w Warszawie ?

1.W siedzibie MOTOKURS:

Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w Warszawie Mokotów, to skróć formalności do minimum i na badania lekarskie umów się bezpośrednio w naszym ośrodku. Już na etapie zapisywania się na kurs, możesz:

skorzystać z terminarza zapisów, dostępnego w naszym ośrodku. Wtedy uzgadniasz z nami dzień i godzinę, która najbardziej Ci odpowiada, bezpośrednio skontaktować się z lekarzem, który przyjmuje w naszym ośrodku, jeśli potrzebujesz ustalić szybszy albo inny termin wizyty.

2) U dowolnego lekarza medycyny pracy

W każdej przychodni, gdzie znajduje się medycyna pracy, możesz też wykonać takie badania lekarskie dla przyszłych kierowców. Musisz jedynie wcześniej uzgodnić termin wizyty i uiścić opłatę. To wygodna opcja, jeśli przychodnię masz np. w pobliżu miejsca pracy i nie
musisz tracić już czasu na dodatkowe dojazdy.

Badania lekarskie na prawo jazdy Warszawa - Pani lekasz

Ile kosztują Badania lekarskie na prawo jazdy Warszawa

Cena obejmuje przeprowadzenie badania, jak i wydanie stosownego zaświadczenia i zależna jest przede wszystkim od tego, w jakim ośrodku je wykonujesz. W szkole MotoKurs oferujemy Ci pod tym względem bardzo korzystne warunki, ponieważ obecnie za badania zapłacisz jedynie 150 złotych. Weź pod uwagę, że w innych ośrodkach kwota możesz być nawet dwa razy wyższa.

Jak wyglądają Badania lekarskie na prawo jazdy Warszawa ?

Pamiętaj, że badanie lekarskie może zostać przeprowadzone tylko przez lekarza, posiadającego do tego odpowiednie uprawnienia. Lekarz musi sprawdzić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu bądź ewentualnie skierować uczestnika na
dodatkowe badania. Dlatego podczas badania na kurs prawa jazdy lekarz weryfikuje narząd wzorku, słuchu i równowagi oraz układ ruchu. Pacjent musi też odpowiedzieć na kilka pytań, na podstawie
których lekarz ocenia stan psychiczny przyszłego kursanta. Całe badanie trwa od 15 do 30 minut.

W naszym ośrodku wykonasz badania zarówno na prawo jazdy, ale również wtedy, kiedy kończy się termin posiadanych już uprawnień. Jeśli więc posiadasz już prawo jazdy, ale z różnych przyczyn potrzebujesz odnowić badania, to wykonasz je również u nas w cenie 150 złotych. Zapraszamy więc do kontaktu.

Nasz facebook

Zapisz się