£0.00

Badania

Badania lekarskie są niezbędne do uzyskania Profilu Kandydata na Kierowcę PKK przeprowadzane są przez lekarza, który posiada uprawnienia do badań kandydatów na kierowców.Dodatkowym celem takich badań jest stwierdzenie braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami.

Orzeczenie lekarskie można uzyskać na trzy sposoby:

1. Przy osobistym zapisywaniu się w naszym biurze tj. ul.Wołoska 52 lok. 7na kurs prawa jazdy otrzymają Państwo dane kontaktowe lekarza, który umówi się z Państwem na konkretny dzień i godzinę ( ta opcja jest najszybsza i przeznaczona dla osób, którym zależy na szybkim załatwieniu niezbędnych dokumentów a tym samym uzyskaniu profilu PKK ).

2. Drugi sposób ma podobny przebieg przy zapisie na kurs prawa jazdy otrzymają Państwo konkretny termin badania lekarskiego, które przeprowadzone będzie na miejscu w naszym biurze przy ul.Wołoska 52 lok. 7.

3. Każda osoba starająca się o zapis na kurs takie badania może również wykonać we własnym zakresie u lekarza medycyny pracy.

Koszt badania dla uczestników szkolenia w naszym OSK to jedynie 100zł

Drodzy Państwo !

W naszym ośrodku, badania lekarskie mogą także zrobić osoby, które posiadają już prawo jazdy, ale kończy im się termin uprawnień – koszt takiego badania to 200 zł.

About
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore est magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo a consequat.